BIOANALYTICLaboratorium

Projekty B+R, rozwój metod i analityka, szkolenia.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

DOSTARCZAMY GOTOWE ROZWIĄZANIA

Laboratorium demonstracyjne – poznaj możliwości sprzętu i oprogramowania.

laboratorium

Laboratorium demonstracyjne, które trafiło do naszej oferty, powstało w wyniku dynamicznej współpracy z renomowaną firmą LabExperts oraz przede wszystkim dostrzeżenia potrzeb naszych klientów. W efekcie naszych prac dostarczamy nowoczesne rozwiązanie, które jest odpowiedzią na problemy, jakie pojawiają się w branży life science, chemii analitycznej i diagnostyki laboratoryjnej.

Co oferujemy?

Nasze laboratorium to miejsce, w którym możemy z pasją prezentować możliwości systemów LC-MS/MS SCIEX i rozległego wachlarza oprogramowania do obróbki danych. Jednak to nie wszystko! Tutaj wprowadzamy naszych klientów do pracy na pozostałych innowacyjnych urządzeniach, dostępnych w ofercie Bioanalytic.

Co jeszcze kryje się w laboratorium demonstracyjnym Bioanalytic?

Indywidualne podejście do każdej prezentacji jest dla nas priorytetem, bowiem rozumiemy, że oczekiwania i potrzeby w tej branży są unikalne. Nasze spotkania mogą przybierać formę typowo pokazową, skupiając się na prezentacji możliwości naszych systemów. Podobnie, zgodnie z wyborem klienta, mogą być ukierunkowane na konkretne problemy analityczne. W ramach tego drugiego podejścia, chętnie podejmujemy się analizy próbek dostarczonych przez klientów, w celu zaprezentowania praktycznych zastosowań naszych rozwiązań.

Dlaczego stawiamy na współpracę z LabExpert?

Firma LabExperts wyróżnia się na rynku. Marka specjalizacje się w pracach badawczo-rozwojowych, profesjonalnych analizach komercyjnych oraz wysokiej jakości szkoleniach. Wszystko to z wykorzystaniem możliwości, jakie niesie technologia LC-MS/MS jako kluczowe narzędzie analityczne. LabExperts posiada laboratorium spektrometrii mas, które jest w pełni wyposażone, a bogate zaplecze ogólnolaboratoryjne stanowi niezastąpione wsparcie, gdy mierzymy się nawet z najbardziej skomplikowanymi projektami.

STOSUJEMY NAJNOWSZE TECHNOLOGIE I URZĄDZENIA

Wysoce wykwalifikowany zespół specjalistów laboratorium gwarantuje solidność i wielopłaszczyznowe podejście do rozwiązania problemu analitycznego.

laboratorium

W laboratorium wykorzystujemy m.in.:

  • ZENOTOF 7600 LC-MS/MS (SCIEX)
  • QTRAP 6500+ LC-MS/MS (SCIEX)
  • QTRAP 5500+ LC-MS/MS (SCIEX)
  • TQ 3500 LC-MS/MS (SCIEX)
  • 2xAGILENT 1100 LC-UV
  • OPROGRAMOWANIE WSPOMAGAJĄCE ANALIZY ILOŚCIOWE I JAKOŚCIOWE
  • KOMPLEKSOWO WYPOSAŻONE LABORATORIA OGÓLNE

Sokola 14,
93-519 Łódź
+48 786 082 323
lab-lodz@labexperts.com.pl

bt_bb_section_top_section_coverage_image