O NASFirma Bioanalytic

Twój partner w laboratorium.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

NASZYM PARTNEROM DOSTARCZAMY WIEDZĘ ORAZ NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA LABORATORYJNE. SŁUCHAMY PAŃSTWA POTRZEB I OCZEKIWAŃ, ROZSZERZAJĄC W SPOSÓB CIĄGŁY NASZĄ OFERTĘ ORAZ POZIOM ŚWIADCZONYCH USŁUG.

Firma Bioanalytic powstała w 1998 roku. Nasze rozwiązania od ponad 20 lat pomagają usprawniać i optymalizować pracę w laboratoriach na terenie Polski oraz Europy. Jesteśmy dystrybutorem wielu renomowanych producentów aparatury analitycznej oraz wyposażenia laboratoryjnego. Od 1 kwietnia 2022 r. zostaliśmy jedynym, autoryzowanym partnerem handlowym firmy SCIEX w Polsce, w zakresie sprzedaży oraz serwisu spektrometrów mas. Oferujemy także urządzenia do automatyzacji pracy w laboratoriach, homogenizatory, odczynniki chemiczne, drobny sprzęt laboratoryjny oraz materiały zużywalne.

Od ponad 10 lat zajmujemy się wdrażaniem metod diagnostycznych w zakresie szeroko pojętej diagnostyki biochemicznej oraz genetycznej. Proponowane przez nas metody cechują się wysoką selektywnością oraz czułością. Stosujemy nowoczesne urządzenia, które pozwalają na uzyskiwanie wiarygodnych wyników w jak najkrótszym czasie. Wszystkie oferowane produkty posiadają certyfikaty jakości oraz są zgodne z wymogami CE-IVD. Dysponujemy nowoczesnym, w pełni wyposażonym laboratorium, gdzie pomagamy naszym Klientom opracowywać i wdrażać metody analityczne, przeprowadzamy warsztaty oraz szkolenia.