Rok 2020 będzie wyjątkowy i przełomowy! Dla Sciex’a to 50 rocznica powstania firmy, która od wielu lat jest liderem na rynku spektrometrii mas. 

    Bezsporny pionier! Twórca spektrometrów typu potrójny kwadrupol bez którego trudno wyobrazić sobie dziś kontrolę produktów farmaceutycznych, żywności oraz próbek środowiskowych. Najlepszy partner dla diagnostów oraz kryminalistyki. 

    W ubiegłym tygodniu na corocznym spotkaniu firmy oraz partnerów biznesowych, Sciex po raz kolejny docenił współpracę z naszą firmą honorując nas nagrodą za największą ilość prezentacji nowego standardu w zakresie wysoko rozdzielczej spektrometrii mas, czyli modelu X500R/B. Na przestrzeni siedmiu lat naszej współpracy z Sciex, to już czwarta nagroda, wyróżnienie dla naszej firmy.

    W 2019 roku prawie 300 osób miało okazję poznać zalety X500R z oprogramowaniem SciexOS, poznając nową koncepcję dla analiz rutynowych.

    Sciex wyznaczał i nadal wyznacza ścieżki rozwoju w tej dziedzinie na kolejne lata. Zainteresowanych zapraszamy do naszego laboratorium w Gdańsku oraz do odkrywania spektrometrii mas z Sciex’em.

Trzeba być z najlepszymi, wśród najlepszych i dla najlepszych!