Facebook

mokroskop001Zobacz jak zachowują się Twoje komórki – Mikroskop Fluorescencyjny Celena -S

Cyfrowy mikroskop fluorescencyjny Celena –S pozwala na rejestracje obrazów komórek w następujących trybach:
1. Fluorescencja - trzy kanały fluorescencji
2. Światło przechodzące, kontrast fazowy
3. Automatyczny Z- stack 
4. Automatyczny Time-Labs
5. Żywe komórki – kontrola temperatury, wilgotności i atmosfery podczas obrazowania w dłuższych przedziałach czasowych (w tym w warunkach hipoksji)

Aplikacja Wound Healing dla Celena-S:

komorka002Sprawdź ile masz komórek i nie martw się kosztami

Piękna Polska jesień to złoty czas na liczenie komórek.
Do każdego automatycznego licznika komórek (Luna II; Luna FL) zamówionego do 15.12.2017 dodajemy nieodpłatnie zapas komór pomiarowych pozwalający na wykonanie 600 pomiarów

probki001Za oknem piękna, słoneczna pogoda. W sklepach zwiększony ruch na półkach z kremami z filtrem i na stojakach z okularami słonecznymi. Może warto również ochronić nasze próbki przed światłem?

Oferujemy Państwu całą gamę produktów dedykowanych próbkom wrażliwym na światło: od probówek aż do pudełek.

Pozwalają one bezpiecznie przechowywać próbki, odczynniki i roztwory. W przeciwieństwie do barwionych bursztynowych fiolek, butelek, produkty te są całkowicie nieprzezroczyste, a zatem chronią nawet najbardziej wrażliwe na światło związki. Czarne probówki eliminują konieczność owijania folią aluminiową w celu ochrony próbek. Idealne do stosowania z sondami fluorescencyjnymi lub bromkiem etydyny.

Jak wiadomo, jednym z najbardziej newralgicznych etapów badań jest przygotowanie próbki do analizy. Sprawa dodatkowo się komplikuje, jeśli mamy jej bardzo mało. Wtedy każda, nawet minimalna strata, może zakończyć doświadczenie niepowodzeniem.

Na szczęście możemy użyć specjalnych tipsów firmy Glygen.

Są to tipsy wypełnione sorbentem, których zastosowanie znacznie upraszcza etapy przygotowania próbki przed analizą. Dzięki unikatowej budowie możliwe jest oczyszczanie próbek o bardzo małych objętościach.

Praca z tipsami jest bardzo prosta i pozwala na obniżenie kosztów analiz oraz oszczędność czasu.

Tipsy firmy Glygen można podzielić na dwie grupy: