Facebook

  • 001
    Witamy na stronie

    BIOANALYTIC

  • 009
  • 002
  • 3-front
  • 006

Witamy w serwisie firmy BioAnalytic

Firma BioAnalytic powstała w sierpniu 1998 roku i od początku była partnerem handlowym dla PerkinElmer Polska Sp. z o.o. w Polsce północnej, a trzy lata później również w Polsce zachodniej.

Liczne zmiany w strukturze oraz ofercie głównego partnera, a także zmieniające się uwarunkowania rynkowe, były przyczyną rozszerzenia profilu działalności firmy i rozpoczęcia współpracy z kolejnymi partnerami, którzy dostarczają komplementarnych produktów do oferty PerkinElmer’a.

Przełomowym okazał się rok 2010 kiedy dokonana została restrukturyzacja firmy oraz jej usamodzielnienie w zakresie oferty. W tym czasie stworzono cztery wiodące profile działalności
biznesowej - począwszy od pobrania, przechowywania i przygotowania próbki do analizy, poprzez materiały zużywalne do chromatografii, automatyzację laboratorium i obrazowanie in vivo i in vitro, a skończywszy na spektrometrii mas.

Siedziba firmy od samego początku mieści się w Gdańsku, a w strukturze firmy pracuje 14 osób w działach sprzedaży, obsługi klienta oraz wspomagania aplikacyjnego i serwisie.

Świat nie stoi w miejscu, my też się rozwijamy dlatego poszukujemy dynamicznych ludzi otwartych na świat i technologie, którzy wraz z nami chcą zmieniać rzeczywistość laboratoryjną.