Masz problem z liczeniem komórek? Może nie jesteś zadowolony z powtarzalności i dokładności wyników? Liczenie trwa zbyt długo?

Teraz łatwo możesz pozbyć się tych problemów dzięki najlepszemu automatycznemu licznikowi komórek LUNA FX7 (by #LogosBiosystems).

Licznik ten pozwala na zliczanie komórek o rozmiarach od 1 do 90 μm. Dzięki zastosowaniu oddzielnych dróg wzbudzenia dla każdego kanału fluorescencji uzyskiwane wyniki są bardzo dokładne. System umożliwia pracę w jasnym polu z wykorzystaniem tradycyjnych barwników lub przy ich braku.

Zaawansowana konstrukcja licznika LUNA FX7 zapewnia możliwość pracy z komorami o ilości miejsc: 1, 2, 3 i 8. Komory 8-mio miejscowe dostosowane są do rozstawu wielokanałowych pipet automatycznych. Rozwiązanie to pozwala przyspieszyć pracę w laboratoriach o dużej przepustowości wykorzystujących płytki wielodołkowe.

Wszystkie wersje automatycznego licznika LUNA FX7 wyposażone są w łączność WiFi i kolorowy ekran dotykowy 7”. Wyniki można zapisywać w pamięci wewnętrznej jak również eksportować do plików zapisywanych w nośnikach USB lub przesyłanych łączem sieciowym.

Dostępna jest również wersja licznika dla laboratoriów, gdzie wymagana jest zgodnością z regulacją 21 CFR Part 11. Dedykowane oprogramowanie CountWire™ nadzoruje gromadzenie wyników w sieci i ich archiwizowanie zgodnie z odpowiednimi wytycznymi tej normy.

Jeśli jesteś zainteresowany poproś o prezentację urządzenia, aby przekonać się o jego zaletach. Prezentacja odbędzie się w Twoim laboratorium z wykorzystaniem dostępnych komórek.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj tutaj: https://logosbio.com/automated-cell-counters/fluorescence/luna-fx7

#biologia #komórki #biotechnologia #cells #cellcounting