Masz dość męczącego liczenia komórek drożdży? Może chcesz uzyskać powtarzalne wyniki niezależnie od tego kto liczył komórki?

Nic prostszego jak spełnić te oczekiwania. Wystarczy zastosować automatyczny licznik komórek drożdży LUNA II YF, aby przyspieszyć pracę i pozbyć się większości dotychczasowych problemów. Ten model licznika sprawdza się zarówno przy pracy z drożdżami w firmach prowadzących produkcję przemysłową z użyciem drożdży jak i w aplikacjach badawczych na uczelniach. Ułatwia on pracę wszędzie tam, gdzie potrzebujemy informację o ilości komórek drożdży oraz ich żywotności.

Licznik LUNA II YF jest wyjątkowo prosty w obsłudze dzięki funkcji automatycznego ustawienia ostrości. Pracuje w bardzo szerokim zakresie stężeń: 5 x 10⁴ – 1 x 10⁷ komórek na mililitr a samo zliczanie trwa krócej niż 15 sekund. Objętość próbki to mniej niż 20 µL.

Wyniki naszego liczenia możemy odczytać bezpośrednio na ekranu urządzenia. Są  one również dostępne w postaci gotowych raportów ze zdjęciami zapisywanymi w pamięci zewnętrznej.

Proces liczenia jest wykonywany w komorach jednorazowego lub wielorazowego użytku. Zastosowanie tych drugich pozwala zmniejszyć koszty materiałów zużywalnych oraz ilość generowanych odpadów.

Zainteresowani mogą poprosić o prezentację urządzenia aby mogli przekonać się o jego zaletach. Prezentacja odbędzie się Waszym laboratorium z wykorzystaniem dostępnych komórek.