Homogenizacja próbek biologicznych zawsze jest wyzwaniem i dostarcza mniejszych lub większych problemów. Dostępnych możliwości jest wiele, ale ich skuteczność często zostawia wiele do życzenia. 

Wysoka wydajność dzięki dużemu ciśnieniu, to najlepsze rozwiązanie do tego typu problemów. Zależność ta została zastosowana w homogenizatorach Constant Systems.
Ciśnienie 2700 bar, czyli wyższe niż na dnie Rowu Mariańskiego pozwala na efektywną i powtarzalną homogenizację bakterii, drożdży, tkanek zwierzęcych i roślinnych. Co najważniejsze tak ekstremalne warunki nie naruszają struktur molekularnych kwasów nukleinowych, białek i lipidów.

Niezależnie czy objętość Twojej próbki to 0.5 mL, czy są to dziesiątki litrów znajdziemy dla Ciebie model homogenizatora, który spełni oczekiwania. Nawet jeśli konieczna jest homogenizacja 150 litrów na godzinę ten sprzęt potrafi to zrobić – od skali laboratoryjnej do przemysłowej. 

Wysoka skuteczność, powtarzalność oraz prosta obsługa z poziomu dotykowego ekranu LCD. Czy potrzebne jest coś więcej? Do tego łatwa procedura czyszczenia układu i niskie koszty eksploatacji. Skontaktuj się z nami już dziś.